Wydarzenia

Magia w Miedźnej

16 kwietnia 2012 r. było mi dane po raz drugi odwiedzić bardzo sympatyczną miejscowość, która leży na wschód od Pszczyny i nosi wdzięczną nazwę – Miedźna.

Pojechałem na zaproszenie jeszcze bardziej sympatycznej Pani Renaty Szwedy, która jest szefową tamtejszej biblioteki.

W zespole szkół, w którym znajduje się podstawówka i gimnazjum, spotkałem się z dwoma grupami młodych czytelników. Starszym opowiedziałem o Magii Słowa, a młodszych zaskakiwałem wiadomościami na temat Piłki Nożnej. W obu przypadkach spotkania wywołały wielkie zainteresowanie, o czym świadczył grad pytań, jakie zadali uczestnicy.

W uzupełnieniu serwis fotograficzny, przesłany przez Panią Renatę.

Miedźna! Jesteście Wielcy! Dziękuję!